TECHNIK / SERWISANT SIECI TELEKOMUNIKACYJNYCH

Zakres obowiązków:

– Wykonywanie przyłączy telekomunikacyjnych LAN/FTTH/WIFI
– Instalacja, konfiguracja i serwisowanie urządzeń abonenckich
– Diagnozowanie i usuwanie problemów technicznych z działaniem usług telekomunikacyjnych
– Konserwacja i rozbudowa sieci telekomunikacyjnej

Wymagania:

– Umiejętność pracy w zespole, wysoka komunikatywność
– Umiejętność diagnozowania i lokalizowania problemów sieciowych
– Dyspozycyjność
– Prawo jazdy kat. b
– Mile widziane uprawnienia elektryczne SEP do 1kV

Oferujemy:

– Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia oraz osiąganych wyników
– Szkolenia zawodowe
– Samochód służbowy oraz narzędzia niezbędne do pracy

Wszystkich zainteresowanych prosimy o nadsyłanie CV na adres e-mail: biuro@netask.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Oferta powinna zawierać CV oraz klauzulę o ochronie danych osobowych: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).